Zahradní nábytek značek WESTMINSTER a ALEXANDER ROSE

Značky Westminster a Alexander Rose patří mezi přední anglické značky s dlouholetou tradicí. Výrobky těchto značek  jsou precizně a ručně  zpracované.  Obě tyto značky nabízejí  zahradní nábytek navrhnutý jak v tradičním, tak i v moderním pojetí, aby vyhovoval každému životnímu stylu a to až s 10-ti letou zárukou.

Náš sortiment zahradního nábytku

V našem sortimentu zahradního nábytku najdete lavičky, židlle, stoly, altány, deštníky a doplňky na zahradu. Zahradní nábytek Westminster i Alexander Rose Vám splní i ty nejnáročnější představy.

V naší nabídce najdete velkou škálu dřevin, jak exotických (Teak, Iroko, Mahagon, Karri - eucalyptus), tak i evropských (Borovice), ale i nerez (kolekce Reflexions), látka, vysoce kvalitní umělý ratan (Woven, Oceanis), textílie (Twitchell), žula (Žula)  a jejich kombinace (Avant, Avant Noir).

Popis nábytku

Anglie je země s dlouholetou tradicí výroby zahradního nábytku. Značky Westminster a Alexander Rose Vám svým dlouholetým působením na trhu v této oblasti zaručí moderní a nadčasový design s kvalitním zpracováním jednotlivých produktů, na jejichž výrobě se podílí techničtí inženýři, designéři a specialisté v oboru ergonomie. Výsledkem je pak pohodlný, stabilní a praktický zahradní nábytek vyrobený z velmi kvalitních dřevěných materiálů jako teak, iroko, mahagon, karri a borovicea moderních materiálů nerez, umělý rratan, textílie a další..

Veškerý zahradní nábytek je ručně vyrobený, a proto jsou všechny detaily zpracovány v té nejvyšší kvalitě. Díky tomu si značkay Westminster a Alexander Rose mohou dovolit nabídnout až 10-ti letou záruku pro zahradní nábytek z jejich více o zárukách v sekci Jak vybírat -  materiály.

Kompletní a kvalitní servis

Jako prodejci Vám nabízíme kompletní servis poradenství, dopravy, montáže, údržby a skladování k námi dodanému zahradnímu nábytku. Na našich stránkách najdete přehled veškerých produktů, seznam a podrobný popis materiálů, také mnoho praktických rad na často kladené otázky. Vybraný zahradní nábytek Vám bude zpříjemňovat chvíle na Vaší zahradě nebo terase.

Ukázka produktů z našeho sortimentu zahradního nábytku